Jesteśmy po Waszej stronie

Home > O firmie > Zespół

MENU


NASZ ZESPÓŁ

Haxo Konsulting to ludzie ludzie dzielący pasję do wspierania organizacji w osiąganiu sukcesu. Stanowimy kompetentny i komplementarny zespół o szerokim doświadczeniu w doradztwie finansowym, informatyce i controllingu.

Stanowimy grupę osób o zróżnicowanych lecz komplementarnych umiejętnościach, wiedzy oraz doświadczeniu. Takie połączenie umożliwia skuteczną realizację szerokiego zakresu projektów i podchodzenie do każdego z nich w sposób nieszablonowy.


 Piotr Diechtiarew

Absolwent Politechniki Poznańskiej Wydział Informatyki i Zarządzania na kierunku Informatyka w Procesach Biznesowych oraz Politechniki Szczecińskiej Wydział Informatyki na kierunku Sieci Kompuerowe. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnorodnych projektów informatycznych. W czasie swojej pracy zajmował się zarządaniem sieciami, programowaniem, analityką systemów, projektowaniem systemów i kierowaniem projektów wdrożeniowych. O sobie mówi: "Wieczny poszukiwacz". Jego podejście do IT można podsumować jednym zdaniem - IT ma pomagać biznesowi, nie przeszkadzać. Czas wolny lubi spędzać ekstremalnie, uprawiając sztuki walki oraz paintball. Posiadacz wielu technologicznych gadżetów. 


Krzysztof Ławniczak

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Wydział Informatyki i Gospodarki Elektronicznej na kierunku Informatyka i Ekonometria. Od wielu lat interesuje się i zajmuje zawodowo planowaniem, wdrażaniem oraz utrzymywaniem szeroko pojętej infrastruktury informatycznej (soft- & hardware) w firmach należących do różnych branż. Wolny czas poświęca na poznawanie najnowszych rozwiązań informatycznych. Prócz tego jego hobby to gra na pianinie, piłka nożna i dobre kino.


 Marta Ławniczak

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu Wydział Ekonomii na kierunku Ekonomia i Studiów Podyplomowych na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na Kierunku Rachunkowość. Posiada Certyfikat Księgowy nr 4334/2003 uprawniający do usługowego prowadzenia księgowości. Od początku pracy zawodowej związana z księgowością, którą prowadziła w firmach reprezentujących różne branże: budowlanej, produkcyjnej, handlowej oraz usługowej. Wolny czas najchętniej spędza aktywnie – na rowerze lub rolkach. Jest miłośniczką różnych gatunków muzyki oraz tańca. 


Marek Ławniczak

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu Wydział Ekonomii na kierunku Ekonomia. Od 1998 roku związany z finansami – zarówno od strony przedsiębiorstw, jak i instytucji finansowych i inwestycyjnych. W swojej karierze przechodził przez różne szczeble zarządzania, dzięki czemu nabył doświadczenia w obszarze strategicznym jak również operacyjnym działalności przedsiębiorstwa. Brał udział w różnorodnych projektach – finansowych, informatycznych, strategicznych oraz szkoleniowych, prowadzonych przez firmy działające w różnych branżach. W prowadzeniu projektów niejednokrotnie objawiają się jego analityczne zdolności postrzegania zagrożeń i korzyści wynikających z przyjętych rozwiązań. To co go wyróżnia, to otwartość w sygnalizowaniu niejasności i przejrzysty sposób działania. Poza pracą pasjonuje się sportem czynnie go uprawiając: piłka nożna, koszykówka, pływanie. Jak każdy szanujący się analityk - zachowuje zawsze stoicki spokój i pogodę ducha.


Inga Ogrodowska

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Wydział Zarządzania na kierunku Zarządzanie. Posiada kilkuletnie już doświadczenie w branży związanej z pozyskiwaniem dotacji unijnych zarówno dla Jednostek Samorządów Terytorialnych jak i sektora MŚP. Owo doświadczenie wiąże się z kompleksową obsługą zarówno w przygotowywaniu dokumentacji konkursowej, dokumentów strategicznych, finansowych jak i rozliczaniem projektów dofinansowanych ze środków UE oraz doradztwem w zakresie spełniania wymogów stawianych przez instytucje finansujące. Poza pracą wciąż wynajduje sobie nowe zajęcia. Wyznaje zasadę: im więcej „na głowie” tym lepsza organizacja czasu. Amatorsko uprawia jazdę figurową na łyżwach.


Wojciech Owczarzak

Doktor nauk ekonomicznych na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Wydział Zarządzania na kierunku Studia Europejskie (2006). Od 2005 roku związany ze szkoleniowymi projektami finansowanymi z Europejskiego Funduszu Społecznego. Twórca wielu różnorodnych projektów w ramach EFS - od kształcenia przedszkolaków do aktywizacji zawodowej osób wykluczonych po 50 roku życia. Realizator i zarządzający projektami od początku do końca. Od 2010 roku pasjonat, badacz i odkrywca na nowo budownictwa glinianego - zapomnianego w Polsce, lecz odżywającego swój renesans. Wolny czas spędza aktywnie, bo na rowerze, z kijkami nordic walking, pływa, gra na instrumentach.